Liilia Tann

Liilia Tann

Üks minu esimesi meistriteoseid valmis, kui olin umbes kuue aastane, koos vanaemaga sai punutud riburaikadest jalamatt.

Teine oluline, juba kohustuslik isetegemine lõppes aga käsitööõpetaja sõnadega: „sinu ema koob väga hästi aga sina saad kahe“. Sellega huvi käsitöö vastu siiski ei kadunud ja nii õppisin ise kuduma, heegeldama, tikkima ja õmblema.

Hiljem viis imeline juhus mind kokku kangastelgedega, nendel koon lihtsamaid vaipu tänapäevani.

Mõned aastad tagasi lummas mind vill. Olen siiani pühendumusega viltinud riideid, salle, mütse, kindaid, susse, kotte ja palju muud. Inspiratsiooni nende tegemisel saan ümbritsevast. Kui kihk peale tuleb siis võin ennastunustavalt hommikuni villatoas viltida.

Eriti armastan tugevaid värve ja kontraste, püüan asja sisse panna huumorit ja väikest kiiksu.

e-post:

Kontakttelefon: 372 53460953

Vaata ka VIDEOT meistri tegemistest:

https://www.youtube.com/watch?v=FTVuH0Zwmtk

 

Üts mu edimesi käsitüüasju tegemisi oll üten vanaimäga, kudasimi riburaikust jalamati. Ma olli sõs kuvvõ aastaka vannune. Tõne tähtsämb esitegemine lõppi käsitüüoppaja sõnnoga: „su imä kuda väegä häste, a sa saat hindes katõ“. Seoga sõski õnnõs es kao huvi käsitüü vasta ja ma oppe esi kudama, heegeldämä, kirjäma ja umblõma. Ildamba trehvi ma imelidse johusse läbi peeli manu ja lihtsambit põrmandurõivit kua ma siiäni.

Mõni aastak tagasi avasti hindä jaos villa. Olõ nüüt muudku villa vanutanu ja tennü rõivit, salle, mütse, kindit, tuhvlit, kottõ ja midä õnnõ mõistat viil mõtõlda. A mõttit saa ma hindä ümbert. Ku himo pääle tulõ, või üte huuga vai hummuguni villatarõn tüüd tetä. Mullõ miildüse herksä värmi ja esimuudu lahenduse, püvvä iks asju sisse panda vigurit ja kriuka.

uus
27,00 61,00 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
UUS
uus
Laost otsas
27,00 61,00 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page