Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu

Ostmine

Toodete lisamine ostukorvi

Vana-Võromaa e-poes pakutav käsitöö ei ole masstoodang, iga ese on omanäoline autorilooming. Kui oled meie kaubavalikust omale midagi meelepärast leidnud, saad selle lisada ostukorvi, valides toodete arvu ja klõpsates nupul „Lisa ostukorvi“.
Ostukorvi sisu saad kontrollida lehe vasakpoolses servas. Kuni kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääd oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus. Selleks vajuta nupul „Vormista tellimus“.
Sealt suunatakse Sind edasi lehele, kus on tarvis sisestada vajalikud andmed ning valida kohaletoimetamise viis. Ostja andmete kaardil tuleb täita kõik vajalikud väljad. Kui tellid kauba firmale, siis täida lahtrid telliva firma andmetega. Mida täpsem info kaardil on, seda kindlamini jõuab pakk Sinuni!

Eritellimused!

Kui juhtub, et leiad meie e-poest meeldiva toote kuid kauba juurde on lisatud märge "Tellimisel",  siis võta oma soovide osas otse ühendust meistriga, kelle kontaktid leiad kauba juurest. Võimalik on ka kauba tellimise soovist teada anda kirjaga aadressile puut@wi.ee kui meistriga ühenduse saamine ei õnnestunud.
Tellitavaid tooteid on võimalik valmistada Sulle isiklikult!

Toodete eest tasumine
Tellimuse kinnitus saabub Sinu e-postie. Arve tuleb tasuda 3 tööpäeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri. Kauba eest saab tasuda ülekandega Võro Instituudi arveldusarvele SEB panka. Tellimus jõustub peale tellimuse eest tasumist.
Kui kolme tööpäeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus kustutatakse.
Eritellimusena valmivate kaupade eest tasumine tuleb tellides kokku leppida otse meistriga, sest hind sõltub tellimuse erisustest.

Kas hinnad on käibemaksuga või ilma?

Kõik meie e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tootja on samal hetkel kauba müünud muud kanalit pidi. Sellisel juhul teavitatakse ostjat koheselt kas e-posti või telefoni teel. Makstud raha kantakse ostja kontole tagasi 15 päeva jooksul.

Kauba kättetoimetamine
Tavapäraselt on kauba tarneaeg 3-7 tööpäeva. Tellimuse eest tasumise ja raha laekumise järel saadetakse tellitud kaubad tellimuses märgitud aadressile ja tellija poolt määratud viisil.
Kauba kättesaamiseks on kolm võimalust:

Pakiautomaadid Itella või Omniva - saatmise kulu on 3 eurot.  Pakk saabub tellimuse esitamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Itella pakiautomaatide asukohad leiad siit, Omniva pakiautomaatide kohad leiad siit. Sulle saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum või  e-kiri uksekoodiga, millega saad kauba pakiautomaadist kätte.

Võru Instituut (aadressil Tartu 48 Võru) - tasuta.

Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Sinuga kindlasti ühendust. Kui märkisid kauba kättesaamise kohaks "Võru Instituut", siis võtame Sinuga ühendust ning lepime kokku, millal on sobiv aeg kaubale järele tulla.
Kaubale ise järele tulles saad kohe kauba üle vaadata ja veenduda, et tellitud kaup vastab Sinu ootustele ja vajadustele.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet
Kui oled juba tellimuse esitanud, kuid soovid seda muuta või tellimusest loobuda, saada palun kiri aadressile puut@wi.ee. Kirjas märgi kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovid muuta või tühistada.

Kauba tagastamine
Kui Sa ei ole saadud kaubaga rahul, on Sul õigus tellimusest loobuda 15 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Teade tellimusest taganemise kohta saada e-kirjaga aadressil wi@wi.ee ja teates kirjuta pangakonto andmed (saaja ning kontonumber), kuhu saame tagasi kanda kauba eest tagastatava summa. Kaup tuleb müüjale tagastada kasutamata kujul ja oma kulul. Seejärel maksame  võimalikult kohe, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul tagasi kauba eest tasutud summa va. transpordikulud.

Kui Sinule jõudnud kaup ei ole kvaliteetne, teata sellest palun koheselt aadressil puut@wi.ee või tel. 5661 1924 (Külli Eichenbaum) või  554 1999 (Vilve Oja).
Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille tasusid ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Turvalisus
Meie e-poest ostmine on turvaline,  Sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, andmeid kasutame ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.