Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu
Categories

Category Navigation:

Toetuspadi

Toetuspadi

Kas oled tundund end vahel eksinuna…

... sul on tunne, et kõik nagu vuhiseb mööda või et oled sattunud elukeerisesse, mille hoogu on justkui võimatu peatada…

… hing ihkab loodusse ja vaim vajab vaikust, et jõudu koguda, endasse vaadata ning selgust ja tasakaalu leida.

 

Endasse vaatamisel on oluline osa ettevalmistusel ja enese häälestamisel – toetav muusika, sobiv lõhn, mahe valgus ning meelepärane ja toetav istumisalus. 

 

Toestuspadi on hea abiline meeleharjutuste tegemiseks, et venitada ja lõdvestada keha, vaigistada meelt ning luua sisemist harmooniat keha, vaimu ja hinge vahel.

 

Padi on valmistatud jooga ja meditatsiooniga tegelevate inimeste vajaduste kirjelduste põhjal, et aidata luua sümboolne ruum ja koht meelerahu saavutamiseks. Padi on mõeldud keha toetamiseks venitus- või lõdvestusharjutuste sooritamiseks.

 

Toode kannab endas säästvat ning looduslähedast mõtteviisi, st anda kangastele uus elu ning aidata luua harmooniat inimeste sees.

Om jo vaihtõpääl sääne olõmine, et olõsi nigu är essünü… 

… paistus, et kõik nigu vuhises müüdä vai et olõt tõmmadu kohegi pöörüste, minka huug jääki-ei maaha… 

... heng tahtnu hoobis mõtsa ja vaim rahho, vajja olõs hindäle otsa kaija, märgota ja väke manu saija. 

Meele lepütamises om tähtsä saija vällä egäpäävätsest tsõõratamisõst – tulõ löüdä umaette kotus, hämmär valgus, hää hõng, õigõ muusiga ja muidoki küle ala toes ihhoperi padi. 

Perstpiten padi avitas häste olla - meelüskelle, ihho lõdvas laskõ, mõttõvaivusõst valla laskõ ja rahuligu meeleni jõuda. 

Padi om tettü inemiisi jaos, kiä tegelese süvämõtõlusõ ni kihäväändmisega. Padjaga saa tukõ ihho, ku tiit kihäga vinütämise vai lõdvaslaskmise harjotuisi. 

Padja tegemise man om meistre mõtõlnu õnnõ häid mõttit, tä huul luudusõst ja and pruugit materjaalõlõ vahtsõ elo.  

Valikule vastavaid tooteid ei ole.