Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu

Tsenter

Tsenter

Võrumaal Väimelas asuv Tsenter jagab puidu töötlemisega seotud tarkust ja osavust. Nutikad asjatundjad loovad targaks õpetatud masinate abiga väga erinevaid puidulahendusi. TSENTRIS saab puitu viimistleda: lihvida, värvida, laseril graveerida ja pinnale pilti printida. Kui sul on tootmisprobleem või puiduga seotud äge idee, siis pöördu TSENTRISSE – siit saad nõu ja abi prototüübi valmistamisel.

 

 

Kontakttelefon +37 2782 0298

Email: tsenter@tsenter.ee

Koduleht: tsenter.ee/

 

Pildi lugu: 

Võrumaa turismiasjaliste, Haanja valla ja TSENTRI ühistööna valminud Munamäe torn on käinud nii pealinnas turismimessil kui Tartus „Maale elama“ messil. 3,5 m kõrgune torn pole originaali täpne koopia, aga sarnasus on üsna suur. Torni tegemisel kasutati järgmisi TSENTRI masinapargi võimalusi: 1) torni vineerist seinad said kumeruse laserlõikuri abil, 2) torni seinad on värvitud ja kuivatatud, 3) konstruktsioonilised osad on käsitsi viimistletud, 4) pindadel olevad pildid on tehtud pinnatrükimasinal.

Võromaal Väimelä mõisan om kotus, kon välläopnu asjatundja tegevä targas opatu massinide abiga erisugumast puutüüd: massinidega saa lihvi, värvi, puu pääle pilti trükki, lasõriga sisselõigada. Ku sul om hää mõtõ, määnest asja sa tahat puumaterjalist tegemä naada, küsü TSENTRIST nõvvu ja api edimese näüdüsse tegemisen.

 

Kontakttelefon +37 2782 0298

tsenter@tsenter.ee