Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu

Õpilasfirma Chocó La Te

Õpilasfirma Chocó La Te

Õpilasfirmasse Chocó La Te  kuulub kolm liiget, kes kõik on pärit Võrumaalt. Kõigile on jagatud meelepärased ametikohad. Firma finantsjuhiks osutus Melani Mai Kruuda, tegevjuhiks Karolin Ossip ning turundusjuhiks  Annabel Kuklane. Kõik õpilasfirma liikmed on majandus- ja ärindushuvilised, kes soovivad oma tulevases elus selle valdkonnaga tegeleda. See on ka üks märkimisväärsetest põhjustest, miks soovisime riskida ja alustada oma ettevõttega. 

Meie õpilasfirma missiooniks ei ole luua ainult materiaalset heaolutunnet, vaid tekitada häid emotsioone oma kätega valmistatud šokolaadist ning kutsuda üles  inimesi leidma kiire elutempo kõrvalt aega lähedastega koosviibimiseks.

 

Meie püüdlus on inimestele näidata tervislikumaid alternatiive poešokolaadile ning julgustada mõtlema loominguliselt.

 

meil: ciychocolate@gmail.com

Fb: ÕF Chocó La Te

Instagram: ciychocolate

Tel: 53001970 - Melani Mai Kruuda

 

Kooliopilasi ärin Chocó La Te om kolm osalist, kiä kõik omma peri Võromaalt. Äri rahaasju aja Kruuda Melani Mai, tüüjuht om Ossipi Karolin ja müügijuhi ammõtit pidä Kuklasõ Annabel. Kõigilõ opilasäri osaliisile miildüs tegeldä majandusõ ja äriga. Opilaisi-firma om alostusõs paraja suurusõga ettevõtmine, et pruuvi, kuis äriga tegelemine periselt vällä tulõ. Ja seo opmisega saa ka selges, kas ärimaailm võinu edesisen elon ärelamist anda.

Noorõ ärinaasõ kõnelese esi:

"Mi äri mõttõs om pakku hääd maiust niiviisi, et inemine saa esi tuud tetä. Sa ei osta raha iist õnnõ valmis asja, a ostat ka põnõvusõ - kuis tulõ vällä esi sokulaadi tegemine. Kõgepäält saat tarkusõ, kuis sokulaati tetä ja sõs saat ka esimuudu sokulaadi, midä mitte kostki poodist osta  saa-ei. Mi taha inemiisi härgütä inämb esi tegemä ja vällämõtlõma. Võit esi luvva hindäle meeleperrä ja tervüsele sõbraligu sokulaadimaailma.

Seo om hää kingitüs, ku läät sõprule küllä – saa ütenkuun pruuvi esimuudu sokulaadi tegemist, perän om hää ütenkuun mekki."

 

meil: ciychocolate@gmail.com

Fb: ÕF Chocó La Te

Instagram: ciychocolate

Tel: 53001970 - Melani Mai Kruuda