Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu

Marika Sepp

Marika Sepp

Olen õppinud Tartu Kunstikoolis, kust sain kunstnik-meistri kutse. Tegelen päris palju paberi ja köitmisega – kujundan ja köidan märkmeraamatuid, teen karpe, mappe, ümbriseid jmt. Kasutan esemete ja materjalide kaunistamisel paku- ja taimetrükki, roostetrükki ning veel mitmeid tehnikaid. Õpetan soovijatele töövõtteid, mida ise oskan. Lisaks köite- ja paberitöödele teen vaselisi, värvin taimedega lõnga, tegelen viltimisega ning valdan tihvaga kudumist.

Töötan Võrus Kreutzwaldi muuseumis, kus valmistan muuseumimeeneid ja korraldan käsitööoskuste õppimise töötubasid. Infot Kreutzwaldi muuseumis toimuvate töötubade kohta saab Kreutzwaldi muuseumi käsitöötoa lehelt Facebookis. Minu tegemistega saab tutvuda Kreutzwaldi muuseumis, Kreutzwaldi 31, Võrus.

 

Kontakttelefon: +372 5192 8199

E-post: sepamari@gmail.com

Olõ läbi käünü Tarto Kunstikooli ja saanu säält kunstnik-meistre ammõdi. Kõge inämb miildüs mullõ köütmise-tüü ja paprõkunts. Ma märgi vällä ja köüdä kokko raamatit, tii karbikõisi, mappõ, kaasi, topse – kõkke midä saa papist vai paprõst tetä. Asju ilostamise man pruugi ma mitmit pääletrükmise vai kirjamise nippe. Oppa tõisile tuud, midä esi tetä mõista. Pääle köütmise ja paprõtüü tii ma vasõliidsi, värvi kasvõga langa, mõista tihvaga kuta ja tetä viltmist. Tüütarõ om mul Kreutzwaldi muuseumin, kon ma tii muuseumi-meelüssid ja kõrralda käsitüüoppusi. Teedüst oppuisi kotsilõ saa Kreutzwaldi muuseumi käsitüütarõ moloraamatust. Minno ja mu tegemiisi saa kaema tulla Võrolõ, Kreutzwaldi muuseumi, miä om Kreutzwaldi uulitsa majan nummõr 31.

Valikule vastavaid tooteid ei ole.