Ostukorv

0 item 0,00 €

My Cart -

0 item
Categories menu

Jalanõud

Kalossid on Võromaal asendamatuks jalanõuks  nii linnas kui maakohas käimisel – need hoiavad jalad kuivad nii vihmaga kui kastemärjas heinas kõndides. Kalossidel õitsevad lilled teevad jalanõude kandja meele rõõmsaks ka sombuse ilmaga.

 1. 20,00 €
  Kallusk om Võromaal maakotusen käümisel hädätarviline jalavari, hoit jala kuivan nii likõ muro pääl astõn ku ka vihman kõnden. Illos mustre tege kalluskikandja meele rõõmsas ka ikudsõ ilmaga.

  Saadavus: Toode on tellitav

 2. 0,00 €
  Prõllatsel aol kantas tsuugõ päämiselt sõs ku sälän omma pidolidse rahvarõiva. Tsuug käü kapluga seere ümbre kinni ja tä piät kimmält jalan püsümä nii kõndmise ku tandsmise pääl. Võiolla et edimese kõrraga püsü-ei tsuvva jalan – sõs tulõ niikauga pruuvi köütä ku nõksu kätte saat. Tsuvva olli vanastõ maainemise päämine jalavari inne ku kängä ja saapa pruukmiste võeti. Tsuugõga minti kotost vällä käigi pääle, a näid kanti ka koton. Tsuugõ tegemine oll iks rohkõmb miihi tüü. Tsuvva tetti eläjänahast – päämiselt lehmä vai pullinahast, a kõlvas ka põdra nahk. Tsuvvanahku pargiti lepä-, pai- ja kuusõkoorõ leotusõn. Pargitu nahk pedäsi kavvõmb vasta ja oll ka jalan pitä hää. Parkmada nahast tsuugõl tükkevä lämmäl aol sõõrma mant mädänemä. Täämbäsel pääväl tuu Ritico äri umalõ pargitu tsuvvanahka Itaaliast.

  Saadavus: Toode on tellitav

 3. 0,00 €
  Telli vai osta õkva Ritico e-poodist? Prõllatsel aol kantas tsuugõ päämiselt sõs ku sälän omma pidolidse rahvarõiva. Tsuug käü kapluga seere ümbre kinni ja tä piät kimmält jalan püsümä nii kõndmise ku tandsmise pääl. Võiolla et edimese kõrraga püsü-ei tsuvva jalan – sõs tulõ niikauga pruuvi köütä ku nõksu kätte saat. Tsuvva olli vanastõ maainemise päämine jalavari inne ku kängä ja saapa pruukmiste võeti. Tsuugõga minti kotost vällä käigi pääle, a näid kanti ka koton. Tsuugõ tegemine oll iks rohkõmb miihi tüü. Tsuvva tetti eläjänahast – päämiselt lehmä vai pullinahast, a kõlvas ka põdra nahk. Tsuvvanahku pargiti lepä-, pai- ja kuusõkoorõ leotusõn. Pargitu nahk pedäsi kavvõmb vasta ja oll ka jalan pitä hää. Parkmada nahast tsuugõl tükkevä lämmäl aol sõõrma mant mädänemä. Täämbäsel pääväl tuu Ritico äri umalõ pargitu tsuvvanahka Itaaliast.

  Saadavus: Toode on tellitav

 4. 20,00 €

  Kallusk om Võromaal maakotusen käümisel hädätarviline jalavari, hoit jala kuivan nii likõ muro pääl astõn ku ka vihman kõnden. Illos lillikiri tege kalluskikandja meele rõõmsas ka ikudsõ ilmaga. 

  Saadavus: Laos